O nás

Firma Benoma s.r.o. byla založena v roce 1996. Od svého založení  se specializuje na prodej a montáž podlahových krytin. V královehradeckém kraji se řadí mezi největší firmy s nejdelší tradicí.


Naší prioritou byl vždy spokojený zákazník, kterému kromě těch nejkvalitnějších podlahových krytin nabízíme i špičkovou montáž našimi pracovníky. Naši pracovníci jsou několikrát za rok školeni a snaží se plnit veškerá přání našich zákazníků. I při výběru podlahové krytiny se snažíme zákazníkovi vždy co nejlépe poradit. Samozřejmostí je lidský přístup a sdělení osobních zkušeností za 25 let praxe.


Za více než 25 let naší existence jsme zrealizaovali více jak 10 000 zakázek. Jsme velice potěšení tím, že se k nám zákazníci vždy rádi vrací a pokračují ve spolupráci. Naše firma nabízí své služby jak občanům při realizaci jejich bytových jednotek nebo rodinných domů, tak také firmám při realizacích velkých objektových zakázek.


Od roku 2006 se naše podlahové studio nachází na tř. E. Beneše  v Hradci Králové, kde na více než 300 m2 je možné reálně vidět přes 1000 druhů podlahových krytin všech typů. V roce 2009 jsme náš sortiment rozšířili o nabídku interiérových a exteriérových dveří. Expozice dveří se rovněž nachází na naší vzorkově.


Přijďtě na naši vzorkovnu, velmi rádi vám budeme věnovat péči. Samozřejmostí je také bezplatné poradenství, zaměření na místě realizace a vytvoření cenové nabídky.


Těšíme se na Vaši návštěvu


kolektiv Benoma spol. s r.o.