Výrobci

Quick Step

Design a špičková kvalita pod vašima nohama

Užívejte si podlahu Quick-Step v plném rozsahu

Design a špičková kvalita pod vašima nohama


Vysoce odolná vrchní vrstva

Léta krásy

Léta krásyVšechny designy Quick-Step se vyznačují tvrdou horní vrstvou s přírodní úrovní lesku a vzhledem, který si díky preciznímu výrobnímu procesu uchovává svoji krásu a dokonalost po řadu let. Quick-Step neustále zdvihá laťku.


Odolná proti opotřebení a poškrábání

Odolná proti opotřebení a poškrábáníOchranná vrstva podlah Quick-Step je vysoce odolná proti poškrábání a opotřebení.Quick-Step podlahy se proto hodí pro místnosti ve Vašem domě, kde jsou vystaveny velké zátěži, například v obývacím pokoji nebo hale. Domácí mazlíčci jsou vítáni!


Snáší žár cigaret

Snáší žár cigaretCigareta, která spadne na podlahu Quick-Step a která na ní zůstane ležet krátkou dobu, nezanechá žádné trvalé stopy. A co víc, naše prkna jsou v zásadě nehořlavá. Pěkná a bezpečná.Snadná údržba a hygienický povrch

Snadná údržba a hygienický povrchPodlahy Quick-Step se nejen snadno čistí. Dokonale spojená prkna brání usazování nečistoty mezi prkny a pod nimi. Znamená to, že podlahy Quick-Step jsou vysoce hygienickou variantou podlahové krytiny, ideální pro děti, které se učí batolit.Design, který obstojí ve zkoušce času

Nejkrásnější designy

Design je pro Quick-Step stejně důležitý jako kvalita. Proto naši designéři vybírají pouze nejhezčí designy s přirozenou pestrostí, které zároveň odpovídají vašim představám o bydlení.


Odolná proti působení světla a slunečních paprsků EN 438-2, 16/BL ref>6

Odolná proti působení světla a slunečních paprskůPodlaha Quick-Step je odolná proti světlu: to znamená, že nevybledne, ani když je vystavena silnému (slunečnímu) světlu. Což nelze říci o mnoha jiných podlahách.

 


Užívejte si po celý život - masivní základová deska

Odolná proti tvorbě boulí a nárazům

Odolná proti tvorbě boulí a nárazůmV srdci laminátu Quick-Step je dřevovláknitá deska špičkové kvality. Tu si vyrábíme sami podle své vlastní normy, která překračuje platné normy EN a ISO. Toto tvrdé jádro v kombinaci s odolnou vrchní vrstvou bude Vaši podlahu chránit proti padajícím předmětům, tenkým vysokým podpatkům, atd.


Odolná proti vlhkosti

Odolná proti vlhkostiQuick-Step vodotěsná základová deska a pevnost našich click systémů v tahu nabízí vynikající ochranu proti povrchové vlhkosti. Proto není nutné obávat se nehod způsobených rozlitými nápoji.Uniclic® & Unilink: snadné a pevné

Uniclic® & Unilink: snadné a pevnéPoužijte revoluční systémy Uniclic a Unilink, jejichž prostřednictvím lze bez námahy zacvaknout prkna do sebe. Nevěřili byste, jak jsou tyto systémy pevné. Systémy na zacvaknutí, které byly vyfrézovány přímo do základové desky zajišťují výjimečnou pevnost v tahu. Je dosti obtížné odtáhnout od sebe nainstalovaná prkna Quick-Step. Jen si to zkuste.

Zvuk masivního dřeva

Zvuk masivního dřevaQuick-Step potěší Vaše oči a uši. Deska z tvrdého jádra byla optimalizována pro použití v našich podlahách a ve spojení s podkladovou vrstvou Quick-Step poskytuje příjemný zvuk masivního dřeva.Antistatická

AntistatickáKaždá podlaha Quick-Step podstoupila jedinečnou antistatickou úpravu se stálým účinkem. Díky podlaze Quick-Step jsou rušivé elektrostatické výboje jednou provždy minulostí.Použití na podlahovém topení

Použití na podlahovém topeníPodlahu Quick-Step lze snadno spojit s podlahovým topením. I zde se podlaha instaluje jako odpružená nebo plovoucí podlaha. Vždy si ale pamatujte, že musíte vybrat správnou podkladovou vrstvu.

Kvalita a zárukaFirma Quick-Step byla vždy technicky silná a dbalá kvality, a to surovinou počínaje a hotovým výrobkem konče. Podlaha Quick-Step je podlaha s neposkvrněnou pověstí, která poskytne léta radosti.